Набір Барбі з кухнею 68143
Набір Барбі з кухнею 68143" - це ігровий набір, який включає в себе ляльку Барбі і стильну кухонну обстановку. Барбі може готувати смачні частування для своїх друзів або створювати кулінарні шедеври в затишній кухні. Набір включає різні аксесуари, такі як кастру та продукти харчування, щоб зробити ігровий процес максимально реалістичним та захоплюючим для маленьких шанувальників Барбі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736,12 ₴



