-10%

| Виробник | Китай |
|---|---|
| Тип ножа | Складной |
| Призначення | EDC |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | 9Cr14MoV |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 160 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.6 мм |
| Довжина клинка | 102 мм |
| Загальна довжина | 231 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142,10 ₴






