| Виробник | Petrified Fish |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | Bohler K110 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Bead Blast |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 158 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.8 мм |
| Довжина клинка | 93 мм |
| Загальна довжина | 211 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 098,25 ₴








