-10%

| Виробник | Китай |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Твердість HRC | 55-57 |
| Фініш клинка | DLC |
| Вага | 90 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239,30 ₴








