-10%

Ніж Bastinelli Creations Mako G10
2 389,50 ₴
2 150,55 ₴
- В наявності
+380 (66) 256-86-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Китай |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-58 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Вага | 104 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.8 мм |
| Довжина клинка | 99 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150,55 ₴








