| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Мікарта |
| Марка стали | 10Cr15CoMoV |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 112 гр |
| Колір | Dark Grey |
| Товщина обуха | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 208 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 964,60 ₴








