| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Мікарта |
| Марка стали | Laminated 140Cr |
| Твердість HRC | 60-62 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 112 гр |
| Колір | Blue |
| Товщина обуха | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 208 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Индиго |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195,45 ₴








